The experts for protection and injury prevention!

Uwaga Bramkarze! Od teraz dostaniecie u nas różne ochraniacze, bieliznę sportową i nawet osłonę zębów firmy UNITED SPORTS BRANDS! Pewnie się pytacie co to za firma...UNITED SPORTS BRANDS to spółka macierzyńska firmy McDavid i Shock Doctor!

Zaczynamy od McDavid: Od 30 lat firma McDavid produkuje ochraniacze dla każdej dziedziny sportu kontaktowego. I zawsze mieli dwie główne zasady, ochrona przed kontuzjami i ogólna ochrona! A my śledzimy tą fantastyczną pracę już od lat. I w końcu nadszedł czas żeby ja wprowadzić w nasz asortyment. To znaczy ze od teraz mamy najnowszy i innowacyjny sprzęt u nas w sklepie.
Znajdziecie świetne ochraniacze, bandaże i dużo więcej.

Dodatkowo również prezentujemy drugą markę, Shock Doctor. Pierwszy raz w historii KEEPERsport możemy wam zaoferować osłonę na żeby jak i maskę na buzie.

Od teraz znajdziecie wszystko u nas w KEEPERsport.

DIE NEUEN MCDAVID BARCELONA STYLES!

Z Mark Andrè ter Stegenem, McDavid ma jedną z największych i najlepszych reprezentantów w świecie piłki nożnej. Niemiecki bramkarz już od jakiegoś czasu gra i trenuje z wyściełaną bielizną sportową McDavida. Dla swojej lojalności McDavid zaprojektował nową kolekcję na lata 2019/2020 w stylu Barcelona. A my już je mamy:

HexPad - Innowacyjna tapicerka

Ochrona na buzie i na zęby

Suspensorium firmy Shockdoctor

McDavid sportowo medyczne produkty