Jak mogę zapłacić?

Wpłaty proszę dokonywać na nasze nowe konto:
KEEPERsport GmbH

IBAN: PL95105010121000009030279369
BIC:   INGBPLPW

 • Sofort Banking

  Sofort Banking

  Przelew należy do najłatwiejszych i najpewniejszych form płatności online (ochrona danych sprawdzona przez TÜV).
  Przelew następuje w czasie rzeczywistym i jest dlatego szybszy niż zapłata z góry. Nie musisz się dodatkowo rejestrować , ani doładowywać konta na stronie www, ani też podawać danych z karty kredytowej. Jedyne czego potrzebujesz to bankowe konto online. Po tym jak potwierdzisz zamówienie, możesz się zalogować za pomocą numeru konta i kodu banku, po czym potwierdzić Twój przelew PINem i TANem.

  Potrzebujesz pomocy?
  Więcej informacji i video znajdziesz tutaj.
  Tak to funkcjonuje! – Zobacz Live-Demo tutaj.

 • Karta kredytowa

  Karta kredytowa

  Akceptujemy kartyMastercard i VISA.

  Przebieg zapłaty

  Polecamy Tobie przygotować następujące dane nazwa banku, właściciel karty, numer karty,data ważnośći karty, ewentualnie kod zabezpieczający. Kwota należna za zamówienie zostanie na Twojej karcie kredytowaj najpierw tylko zarezerwowana, a dopiero w momencie wysłania produktu pobrana z konta. Przy zamówieniach, które nie zostaną wysłane, oczywiście nie zostanie pobrana żadna suma z Twojego konta, a rezerwacja wygaśnie automatycznie po 1 do 2 tygodniach.

   

  Bezpieczeństwo

  Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Spełniamy wszystkie najwyższe standardy dotyczące ochrony danych osobowych. Dla bezpiecznego przenoszenia danych osobowych podczas procesu zamówienia, a w szczególności do ochrony kart kredytowych używamy „Secure Socket Layer“ (SSL) od Saferpay, które certyfikatuje PCI DSS i jest dopuszczony do międzynarodowej metody 3-D Secure.

  > Więcej Informacji o bezpieczeństwie przy Saferpay!

  Gdybyś był wciąż niepewny w kwestii bezpieczeństwa płatności w internecie, możesz udostępnić Twoje dane do zapłaty „offline” . Wybierz jako formę zapłaty „przelew z góry” i dokonaj zamówienia, po czym przekaż nam swoje dane do karty kredytowej telefonicznie.

  W ten sposób możesz dokonać zamówienia bez podawania danych elektronicznie.

 • Paypal

  Paypal

  PayPal to serwis płatności, dzięki któremu możesz łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacić. W PayPal możesz zawsze kontrolować obecny stan Twojej płatności.

  Zalety

  • Zamówiny produkt zostanie dostarczony szybciej. Otrzymujemy Twoją zapłatę natychmiast i dlatego też możemy natychmiast dokonać wysyłki.
  • Z PayPal korzystasz bezpłatnie.
  • W Paypal podlegasz ochronie kupujących

  Pomoc

  Tutaj kliknąć, aby uzyskać więcej informacji o bezpieczeństwie i ochronie kupujących.

 • Przelewy24

  Przelewy24

  Przelewy24 to metoda dokonywania płatności internetowych oparta na bankowości elektronicznej. Jest szybkim, bezpiecznym i prostym rozwiązaniem realizowania płatności w internecie.

  Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Przelew z góry

  Przelew z góry

  Po tym jak dokonasz zamówienia, otrzymasz mailem dalesze informacje dotyczące przelewu. Zwróć uwagę na to, czy Twój bank nie pobiera dodatkowych opłat za przelew. W tytule wpłaty proszę podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko, na które zostało złożone zamówienie. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, produkt zostanie natychmiastowo wysłany.

  Dane do przelewu

  KEEPERsport GmbH
  IBAN: PL95105010121000009030279369
  BIC: INGBPLPW