• Przelewy24

  Przelewy24

  Przelewy24 to metoda dokonywania płatności internetowych oparta na bankowości elektronicznej. Jest szybkim, bezpiecznym i prostym rozwiązaniem realizowania płatności w internecie.

  Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jak mogę zapłacić?

Wpłaty proszę dokonywać na nasze nowe konto:
KEEPERsport GmbH

IBAN: PL95105010121000009030279369
BIC:   INGBPLPW

 • Sofort Banking

  Sofort Banking

  Przelew należy do najłatwiejszych i najpewniejszych form płatności online (ochrona danych sprawdzona przez TÜV).
  Przelew następuje w czasie rzeczywistym i jest dlatego szybszy niż zapłata z góry. Nie musisz się dodatkowo rejestrować , ani doładowywać konta na stronie www, ani też podawać danych z karty kredytowej. Jedyne czego potrzebujesz to bankowe konto online. Po tym jak potwierdzisz zamówienie, możesz się zalogować za pomocą numeru konta i kodu banku, po czym potwierdzić Twój przelew PINem i TANem.

  Potrzebujesz pomocy?
  Więcej informacji i video znajdziesz tutaj.
  Tak to funkcjonuje! – Zobacz Live-Demo tutaj.

 • Karta kredytowa

  Karta kredytowa

  Akceptujemy kartyMastercard i VISA.

  Przebieg zapłaty

  Polecamy Tobie przygotować następujące dane nazwa banku, właściciel karty, numer karty,data ważnośći karty, ewentualnie kod zabezpieczający. Kwota należna za zamówienie zostanie na Twojej karcie kredytowaj najpierw tylko zarezerwowana, a dopiero w momencie wysłania produktu pobrana z konta. Przy zamówieniach, które nie zostaną wysłane, oczywiście nie zostanie pobrana żadna suma z Twojego konta, a rezerwacja wygaśnie automatycznie po 1 do 2 tygodniach.

   

  Bezpieczeństwo

  Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Spełniamy wszystkie najwyższe standardy dotyczące ochrony danych osobowych. Dla bezpiecznego przenoszenia danych osobowych podczas procesu zamówienia, a w szczególności do ochrony kart kredytowych używamy „Secure Socket Layer“ (SSL) od Saferpay, które certyfikatuje PCI DSS i jest dopuszczony do międzynarodowej metody 3-D Secure.

  > Więcej Informacji o bezpieczeństwie przy Saferpay!

  Gdybyś był wciąż niepewny w kwestii bezpieczeństwa płatności w internecie, możesz udostępnić Twoje dane do zapłaty „offline” . Wybierz jako formę zapłaty „przelew z góry” i dokonaj zamówienia, po czym przekaż nam swoje dane do karty kredytowej telefonicznie.

  W ten sposób możesz dokonać zamówienia bez podawania danych elektronicznie.

 • Paypal

  Paypal

  PayPal to serwis płatności, dzięki któremu możesz łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacić. W PayPal możesz zawsze kontrolować obecny stan Twojej płatności.

  Zalety

  • Zamówiny produkt zostanie dostarczony szybciej. Otrzymujemy Twoją zapłatę natychmiast i dlatego też możemy natychmiast dokonać wysyłki.
  • Z PayPal korzystasz bezpłatnie.
  • W Paypal podlegasz ochronie kupujących

  Pomoc

  Tutaj kliknąć, aby uzyskać więcej informacji o bezpieczeństwie i ochronie kupujących.

 • Przelew z góry

  Przelew z góry

  Po tym jak dokonasz zamówienia, otrzymasz mailem dalesze informacje dotyczące przelewu. Zwróć uwagę na to, czy Twój bank nie pobiera dodatkowych opłat za przelew. W tytule wpłaty proszę podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko, na które zostało złożone zamówienie. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, produkt zostanie natychmiastowo wysłany.

  Dane do przelewu

  KEEPERsport GmbH
  IBAN: PL95105010121000009030279369
  BIC: INGBPLPW

 • Digital Wallets

  Digital Wallets

  Digital wallets are solutions that securely stores users' payment information and passwords for numerous payment methods and websites. By using a digital wallet, users can complete purchases easily and quickly. Digital wallets can be used in conjunction with mobile payment systems, which allow customers to shop online.

  You can buy from us with the following digital wallets:

  • Apple Pay works with Apple mobile devices with Safari browser. Find out more here.
  • Google Pay works in Android mobile and desktop devices. Find out more here.
  • Microsoft Pay works with Microsoft smartphone devices. Find out more here.