Jak mogę zapłacić?

Karta kredytowa

Akceptujemy kartyMastercard i VISA.

Przebieg zapłaty

Polecamy Tobie przygotować następujące dane nazwa banku, właściciel karty, numer karty,data ważnośći karty, ewentualnie kod zabezpieczający. Kwota należna za zamówienie zostanie na Twojej karcie kredytowaj najpierw tylko zarezerwowana, a dopiero w momencie wysłania produktu pobrana z konta. Przy zamówieniach, które nie zostaną wysłane, oczywiście nie zostanie pobrana żadna suma z Twojego konta, a rezerwacja wygaśnie automatycznie po 1 do 2 tygodniach.

 

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Spełniamy wszystkie najwyższe standardy dotyczące ochrony danych osobowych. Dla bezpiecznego przenoszenia danych osobowych podczas procesu zamówienia, a w szczególności do ochrony kart kredytowych używamy „Secure Socket Layer“ (SSL) od Saferpay, które certyfikatuje PCI DSS i jest dopuszczony do międzynarodowej metody 3-D Secure.

> Więcej Informacji o bezpieczeństwie przy Saferpay!

Gdybyś był wciąż niepewny w kwestii bezpieczeństwa płatności w internecie, możesz udostępnić Twoje dane do zapłaty „offline” . Wybierz jako formę zapłaty „przelew z góry” i dokonaj zamówienia, po czym przekaż nam swoje dane do karty kredytowej telefonicznie.

W ten sposób możesz dokonać zamówienia bez podawania danych elektronicznie.

PayPal

PayPal to serwis płatności, dzięki któremu możesz łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacić. W PayPal możesz zawsze kontrolować obecny stan Twojej płatności.

Zalety

  • Zamówiny produkt zostanie dostarczony szybciej. Otrzymujemy Twoją zapłatę natychmiast i dlatego też możemy natychmiast dokonać wysyłki.
  • Z PayPal korzystasz bezpłatnie.
  • W Paypal podlegasz ochronie kupujących
Przelewy24

Przelewy24 to metoda dokonywania płatności internetowych oparta na bankowości elektronicznej. Jest szybkim, bezpiecznym i prostym rozwiązaniem realizowania płatności w internecie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.