Zdjęcia: 2017 © Lorant Buttinger | fotobuttinger.at

KEEPERsport Headquarters

Godziny pracy:
Poniedziałek-Piątek 08:30-13:00

Adres
Anzengrubergasse 26, 2542 Kottingbrunn, Niederösterreich

Czekamy na Państwa wizytę.
W naszym nowym centrum KEEPERsport o powierzchni handlowej 2000 m² znajdziesz wszystko co jest niezbędne dla bramkarzy.

Posiadamy własny Sklep z ogromnym wyborem produktów oraz kącik dla dzieci Kids-Corner, Live-Produkttests. pozatym istnieje natochmiastowa możliwość wklejenia nadruku na wybranych porduktach(dzienie od 10 do 15 godziny).
Korzystając z dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego, wiemy jak ważnym elementem gry jest perfekcyjnie dobrany ubiór sportowca. Aby poprawić wyniki sportowców i nie zawieść w najważniejszych momentach gry, mając na uwadze ogrom produktów przeznaczonych dla profesjonalistów, nowoczesne technologie oraz znakomitą jakość ich wykonania, wybraliśmy najlepsze propozycje dostępne na rynku i zbudowaliśmy niemal perfekcyjną kolekcję, ciągle ulepszanych i rozwijanych ubiorów dla profesjonalistów.

NASZA MISJA JEST DOSTARCZENIE WAM CIEKAWYCH INSPIRACJI!!

Mamy zdecydowanie najszerszy zakres w Austrii oraz możesz być pewień, że otrzymasz u nas poradę profesjonalnych doratców bramkarskich.
Produkty które na naszej stronie internetowej określone są jako "natychmiast dostępne"(naciśni na żądany rozmiar w polu szczegóły produktu), możesz w sklepie sprubować i kupić na miejscu. Oczywiście itnieje możliwość rezerwacji produktu.
Chcesz zamówić lub zarezerwować produkty, które jeszcze nie pojawiły się w naszym sklepie online, skontaktuj się z naszym KEEPERsport Teamem albo złóż zamówienie na naszej stronie internetowej i napisz w polu komentarze "Odbiór na miejscu, proszę zamówić na sklepie" z chęcia przyjmiemy Twoje zamówienie.