Warunki korzystania

Warunki kupna i dostawy towarów obowiązują wszystkie zamówienia (pisemne, telefoniczne, elektroniczne) i stają się wiążącymi w momencie złożenia zamówienia przez zamawiającego.

 1. Warunki wysyłki.

Przy wpłacie na rachunek bankowy do ceny zakupionego towaru należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej GLS lub DHL na terenie Polski wynoszący 25 zł. Zamówienia na kwotę wyższą niż 500 zł wysyłamy gratis na nasz koszt.

Dostawa jest realizowana na adres podany w momencie rejestracji. Jeżeli adres nie zgadza się z adresem zamieszkania – proszę o podanie właściwego adresu do wysyłki.

Termin dostawy towaru wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych, liczonych od momentu wpłaty na konto.

Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia częściowo lub całkowicie w przypadku, gdy zamawiany produkt nie będzie dostępny z przyczyn niezależnych od właściciela sklepu.

Przy złożeniu zamówienia na np. rękawice bramkarskie oraz na pakiet(bluza bramkarska, spodenki bramkarskie, getry), i nie dostępności jednego z artykułów a całkowita cena wynosi poniżej 500zł - klient płaci 2 razy za paczke jeżeli życzy sobie żeby dostać pierwszą część zamówienia. Przy całkowitej sumie powyżej 500zł(a nie dostępności jednego z zamówionych artykułów) - klient płaci za jedną paczke 25zł, a za drugą obejmuje firma KEEPERsport koszt.

Wysyłka firmą DHL do 24 godzin jest możliwa, ale jest droga. Kosztuje 150zł, chyba że zamówienie jest powyżej 2000zł wtedy realizujemy je za darmo.

 2. Warunki płatności.

Ceny zamieszczone w sklepie internetowym są wyrażone w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Zamówiony towar wysyłamy po otrzymaniu zapłaty na nasz nowy rachunek bankowy nr:

KEEPERSPORT GMBH 

ANZENGRUBERGASSE 26

2542 KOTTINGBRUNN

Austria          

 

Numer konta IBAN:

PL95105010121000009030279369

Waluta: PLN

SWIFT code: INGBPLPW


Paczki zostają wysyłane z naszej centrali w Kottingbrunn (koło Wiednia) Austria. Zmieniliśmy system wysłania paczek, żebyś dostał je jeszcze szybciej, a dokładnie z centralnego magazynu.

Niestety nie ma już funkcji złożenia zamówienia za pobraniem.

 3. Inne...

Wymiana

Wadliwy towar wymieniamy w przeciągu 10 dni roboczych, licząc od momentu otrzymania towaru przez zamawiającego. Wymianie nie podlegają towary używane oraz z zamówionym nadrukiem.

Zwroty

W przeciągu 10 dni roboczych, Zamawiający ma prawo odstąpienia od zakupu. Zwracany towar należy odesłać na własny koszt, z dołączonym uzasadnieniem zwrotu. Zwrotom nie podlegają towary używane oraz z zamówionym nadrukiem.

Ochrona danych osobowych

Wszelkie dane klientów, podawane podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z "Ustawą o ochronie danych osobowych" z 29 sierpnia 1997r. i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia oraz na przesyłanie oferty handlowej firmy KEEPERsport Polska S.C..Informujemy, że za ewentualne błędya, pomyłki drukowe naszych środków reklamowych lub błędy danych w naszym sklepie internetowym, nie ponosimy żadnych odpowiedzialności.

Wiek klienta

Klienci poniżej 18roku życia potrzebują podpis odpowiadającej osoby.

NIP numer PL5263128148