Versand


Dbajmy razem o środowisko
Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że wprowadzony adres dostawy jest prawidłowy. Dzięki temu szybciej otrzymasz swoje zamówienie i pomożesz firmom dostawczym ograniczyć emisję CO2.

Czas przygotowania zamówienia
Produkty dostępne w magazynie są zwykle wysyłane w ciągu 1–2 dni roboczych. Personalizacja produktów może sprawić, że wysyłka opóźni się o kilka dni.

Czas dostawy
Gdy tylko paczka zostanie wysłana, na podany adres e-mail otrzymasz fakturę i numer śledzenia przesyłki (z Shipcloud). Dostawa przesyłki nastąpi w ciągu 3 do 5 dni roboczych. Jeśli nie dotarł do Ciebie numer śledzenia przesyłki, sprawdź folder spamu, zanim skontaktujesz się z nami.

Liczba przesyłek
Nasze magazyny znajdują się w różnych lokalizacjach, zatem możliwe jest, że Twoje zamówienie zostanie podzielone na kilka przesyłek. Z reguły informacja ta jest już podana na potwierdzeniu zamówienia. Firma dostawcza (GLS lub DPD) jest wyznaczana automatycznie na podstawie lokalizacji magazynu i wielkości paczki. W dniu, w którym wyślemy określone produkty z Twojego zamówienia z jednego z naszych magazynów, otrzymasz fakturę tylko za te wysłane produkty. Nie obciążamy klientów żadnymi dodatkowymi kosztami wysyłki w przypadku takich dostaw.

Późniejsze zmiany
Po złożeniu zamówienia online nie ma już możliwości zmiany adresu dostawy lub realizacji częściowej dostawy.

Wskazówka
Zamów przesyłkę na adres swojej firmy, jeśli w ciągu dnia nikogo nie ma w domu.

Cena
Koszt wysyłki wynosi 19,99 zł. Jeśli zdecydujesz się na częściową dostawę, koszty obliczymy osobno dla każdej przesyłki.