uhlsport UNLIMITED, nowiutkie i mega gorące - załóż pre-order na czas i bądź jednym z pierwszych bramkarzy, którzy będą grali w tych rękawicach. Nowa linia #SPEEDUPNOW, która nie długo się pojawi prezentuje świetna kombinacje kolorystyczna, żółty, czarny i niebieski. Po za tym firma uhlsport przekonuje, i to tak jak zawsze, przede wszystkim jak chodzi o technologiczne aspekty które są w ciągłym postępie. Dzięki innowacji i właśnie tego postępu marka uhlsport nie opuszcza szczyt i nadal należy do najlepszy adresów dla bramkarzy.

#SPEEDUPNOW

"Misja" firmy uhlsport mówi sama za siebie: "Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego nastawienia i naszej tożsamości. Nie chcemy się pogodzić z tym co jest, tylko badać co może być lepiej. W każdy sezon chcemy się zbliżyć ideału i z tego powodu kierujemy się do samodzielnych i inaczej myślących na tym świecie i razem z wami pracujemy nad odpowiedziami. " Dla uhlsport liczy się wartość i również charakter. Ważną postacią sukcesów jest strategia Marketingowa, a w firmie uhlsport to część tego jest charakter marki.

#SPEEDUPNOW

Dla uhlsport jako firmy niemieckiej technologiczne aspekty zawsze byly ważne. Z tego wychodzi ze wymagania zawsze były ogromne i to zaczyna się od pierwszego konceptu każdego produktu. Funkcjonalność najwyższej jakości to dla filozofii tej firmy bardzo ważne. Żeby to osiagnac wywoływaczy od początku musza mieć wysokie i konkretne cele. Rękawice bramkarskie uhlsport musza dogodzić najwyższe wymagania. Z tego powodu tyle bramkarzy profesjonalnych wieży w rękawice made by uhlsport.