Responseball

Piłka treningowa dla bramkarzy od lat jest obowiązkowym elementem każdego treningu reakcyjnego. W najlepszych klubach, takich jak FC Liverpool, FC Barcelona, Manchester City czy w angielskiej reprezentacji narodowej, piłka responsywna stała się nieodłączną częścią codziennego treningu bramkarzy!

Co sprawia, że ta piłka jest tak wyjątkowa?
Wprawdzie na pierwszy rzut oka piłka responsywna wygląda jak normalna piłka nożna. Ale za nią kryje się pomysłowy system wagi opracowany specjalnie dla bramkarzy. Taki nieregularny rozkład ciężaru umożliwia nieregularne zmiany lotu. Czy rzucony czy po strzale. Bez względu na to, czy na (sztucznej) trawie czy na popielisku. Bez względu na to, czy są to młode bramkarze, czy też doświadczeni bramkarze. Przy tych nieprzewidywalnych skokach i ruchach, każdy bramkarz musi być w 100% skoncentrowany.

>>> BUY NOW <<<

Jak można zintegrować piłkę Responseball do treningów bramkarskich?
Jak wspomniano na początku, ta piłka reakcyjna jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Dostępna w rozmiarach 4 i 5, jest idealna dla młodych bramkarzy, a także zapewnia różnorodność dla doświadczonych bramkarzy. Oprócz treningu reakcji możesz również użyć piłki responsywnej do ćwiczeń w technice piłki nożnej, szybkości, koordynacji lub w celu poprawy techniki łapania. To po prostu wnosi różnorodność i zabawę do twoich sesji treningowych! Obejrzyj film szkoleniowy i daj się zainspirować:

ERROR: Content Element with uid "94439" and type "ksmatrix_productlist" has no rendering definition!