Odzież treningowa rehab

Tego jeszcze nie widzieliście. Obiecujemy! rehab to pierwsza marka która stworzyła całą kolekcję tylko na twój trening bramkarski. W końcu, bo jako bramkarz 5 razy więcej czasu spędzasz na treningach niż w meczu!

Szczególnie odzież bramkarska jak spodnie bramkarskie albo bielizna sportowa są obowiązkiem na treningach. Z rehab w końcu nawet podczas treningach wyglądasz świetnie. W kolekcji mamy długie spodnie z poduszkami jak i spodnie w kroju ¾, ale tez bieliznę sportową w kolorze czarnym i szarym.

Rękawice bramkarskie

Dwie parę rękawic bramkarskich na twój trening! Nie dostaniesz lepszych rękawic za taką cenę. Z jednej strony masz rękawice "Master CG2" które możesz używać na treningi ale tak samo na mecze. Z drugiej strony masz rękawice "Core CG1" które idealnie sprawdzają się na treningach.

Wersja "Master CG2" ma trzy wyróżniające szczegóły: Szew wewnętrzny - Pro Grip - Lateks na zewnętrznej części dłoni. I dodatkowo wspaniały wygląd.

Druga wersja, "Core CG1", przekonuje: Szew wewnętrzny - Smash Grip - Lateks na zewnętrznej części dłoni. I oczywiście niesamowita cena.

Komplet treningowy

Sportowa bielizna szara

Sportowa bielizna czarna

Spodnie bramkarskie szare

Spodnie bramkarskie czarne

GK Stutzen