„Is this real? It looks futuristic!“

"Is it real? It looks futuristic!" - to były pierwsze słowa legendy USA jak przymierzył nowe rękawice bramkarskie NIKE "Mercurial Vapor Touch"!

I to był strzał w dziesiątkę!

Wyglądają jak by wróciły z przyszłości! Rękawice były główną postacią w testach przeprowadzanych przez NIKE i to są wyniki:

1. Rewolucyjne wejście do rękawic z elastycznym ale i tak sztywnym początkiem bez żadnego bandażu
2. Ogromna redukcja wagi - 33% lżejsze i 47% cieńsze
3. Nie wiarygodne dopasowanie - jak druga skóra
4. Całkowicie nowo stworzona pianka z lateksu z niesamowitą przyczepnością: All Conditions Control (ACC)
5. Ciekawy i nowoczesny wygląd z kombinacją czarnego i jasno żółtego koloru

Można mówić co się chce, tymi rękawicami NIKE rozpoczął przyszłość, a słowami Tim Howard: "It will become the normal".

Dostępne Mai 2018!

Pierwszy test z NIKE Vapor Touch

Pierwszy test nowiutkich i rewolucyjnych rękawic bramkarskich NIKE Vapor Touch za na mi! My mieliśmy okazie przetestowania tych wspaniałych rękawic. Do dyspozycji mieliśmy bramkarzy zawodowych, amatorskich i juniorów. Głównym protagonistą był bramkarz drużyny austriackiej, Admira Wacker Mödling - Andreas Leitner (24).
"NIKE Vapor Touch i ja - to była miłość od pierwszego wejrzenia! To będzie przyszłość rękawic bramkarskich!" Wysokich oczekiwań nie było. Ale po pierwszej obronie to się od razu zmieniło. Przyczepność była niesamowita. "W tych rękawicach brakuje wszystkich dodatków! I to właśnie dzięki temu są to bardzo wyjątkowe rękawice.
"Bramkarz Admira Wacker Mödling był bardzo zachwycony elastycznością: "Idealnie się dopasowują do ręki i każdego palca! Podobnie jak bym zamówił garnitur na miarę, tylko ze byłoby za drogie!", dodał z uśmiechem.
Dzięki pianki ACC (All Conditions-Control) rękawice bramkarskie spełniają wszystkie wymagania przyczepności. Czy przy suchych, wilgotnych albo mokrych warunkach. Po godzinie każdy bramkarz który miał możliwość przetestowania rękawic był przekonany ale również trochę zdziwiony. Bez zawleczki początkowo każdy był trochę nie pewny, ale to tez się bardzo szybko zmieniło! Sprawdzian zdany!