Jesteśmy gotowi na Mistrzostwa Świata!

Rękawice bramkarskie i buty piłkarskie nie do przeoczenia - po prostu wszędzie! My pokażemy wam kolekcje różnych firm stworzone na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji! Zaczynając od adidas z #EnergyModePack, idąc dalej do #JustDoItPack firmy NIKE aż do naszej ekskluzywnej edycji na Mistrzostwa Świata z Varan5 od KEEPERsport. Sprawdźcie sobie i sami zadecydujcie kto wygra puchar 2018!

adidas energy mode pack

IMG_adi_energy mode

Świecąco żółty kolor nowych rękawic bramkarskich Predator Pro NC nie będziecie mogli przeoczyć. Może nawet zauważycie albo poznacie bramkarza, który będzie walczył dla swojego narodu w rękawicach Energy Mode:

  • >> Keylor Navas - Kostaryka
  • >> David De Gea - Hiszpania
  • >> Marc-André Ter Stegen - Niemcy
  • >> Manuel Neuer - Niemcy
  • >> Claudio Bravo - Chile
  • >> Lukasz Fabianski - Polska
  • >> David Ospina - Kolumbia
  • >> Kasper Schmeichel - Dania 


Dodatkowo bramkarze będą grali w idealnie dopasowanych butach piłkarskich, w Predator 18.1, innowacyjnych X 18.1 i pomarańczowo-czerwonych NEMEZIZ 18.1.

NIKE Just do it pack

IMG_Just Do It Pack

Co za honor! "Just Do It Pack" jest jak by przeznaczony na występ na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. A najciekawsze w tych butach jest na pewno podeszwa. Kolorystyczny wygląd z chromowaną płytą tworzysz świetny kontrast do murawy. Tymi płytami jesteś na pewno najciekawszą postacią na boisku. A po za tym symbolizuje wszystkie drużyny które uczestniczą na mistrzostwach świata w Rosji.

Po za tym bramkarze będą grali w rewolucyjnych rękawicach bramkarskich NIKE Vapor Touch które będą widoczne od samego początku.

uhlsport aerored

IMG_uhl

Uhlsport jest gotowy na Rosję! I to jak. Nowiutka linia jest już na rynku. Nazywa się Aerored! To nowiutki wynalazek firmy uhlsport która jak zwykle przekonuje innowacją i technologią. 

Najlepszy model to Supergrip Reflex NC który poza świetnej piance tez ma stymulujące elementy w środku rękawic. Wzmacniają koncentrację i reakcje. 

Po za tym oczywiście są tez niezawodne pianki tak jak "SUPERGRIP", "ABSOLUTGRIP" i "SUPERSOFT".

Puma Illuminate Pack

IMG_PUMA

PUMA startuje z całkowicie nowym i specjalnym pakietem na Mistrzostwa Świata 2018! Illuminate Pack - który się składa jednej pary rękawic bramkarskich i czterech par butów piłkarskich - to nowiutka kombinacja kolorystyczna na "turniej roku"! Be part of it:

Bramkarze światowej klasy jak Fernando Muslera (Uruguay), Rui Patricio (Portugalia) i Eiji Kawashima (Japonia) będą walczyli właśnie w tym komplecie przez następne tygodnie żeby wygrać słynny puchar.

reusch Prisma Pro G3

IMG_reusch

Wersja limitowana linii Prisma firmy reusch idealnie ciebie przygotowuje na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. 

Legendy jak Sepp Maier (Niemcy/1974), Ubaldo Fillol (Argentyna/1978), Nery Pumpido (Mexyk/1986), Bodo Illgner (Wlochy/1990), Claudio Taffarel (USA/1994) i Marcos Reis (Korea/Japan/2002) wygrywali dzięki technicznej pomocy ze strony włoskiej firmy najważniejszy puchar międzynarodowy.

Ta bardzo ciekawa linia oferuje najlepszy materiał, dopasowanie i niesamowitą przyczepność; wyprodukowane dla wyczyn bramkarskich na najwyższym poziomie. Są to znakomite rękawice ze świetną innowacją. Zostały one całkowicie przerobione co oznacza ze musieli się pożegnać starszych ale popularnych metod a dzięki temu mogli rozpocząć nową epokę. Najbardziej popularne szczegóły i technologie zostały wprowadzone w te nowe rękawice i to właśnie te rękawice będą teraz nową bazą na następne rękawice.

 

 

Keepersport Varan5 WM edition

IMG_Flashyhands

Dużo się jeszcze nie widzi... musisz czekać cierpliwie żeby zobacz naszą nowiutką wersje rękawic bramkarskich Varan5, która została zrobiona ekskluzywnie na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Krótko przed rozpoczęciem MŚ, wtedy kiedy już nikt się nie będzie mógł doczekać pierwszego meczu, wyjaśnimy i pokarzemy wam naszą kreacje. A w trakcie możemy ci już potwierdzić małą informacje, będą to rękawice directly from the <3 of goalkeeping!