ERROR: Content Element with uid "79976" and type "ksmatrix_imagelist" has no rendering definition!

COLD BLOODED

Cold blooded Pakiety

Z bardzo ciekawym i nowym tematem adidas się idealnie przygotował na drugą polowe sezonu - #ColdBloodedPack! Z fantastycznym wyglądem i w kombinacji ze znaną technologiczną innowacją dominujesz pole karne!

Jest cichy ale zabójczy. Za klatką, na ulicy, w twojej twarzy. Dominuje gdzie chce, kiedy chce i będzie atakował gdy zrobisz zły krok. Jest nieustraszony - COLD BLOODED!

Oczywiście nie ma opcji bez charakterystycznych innowacji firmy adidas. Słynna marka Predator również wraca do sekcji rękawic bramkarskich. Zewnętrzna część dłoni i bandaż od teraz będą robione przez rewolucyjny materiał dziergany który jest zrobiony z mieszanki elastyny i poliestru. Zaleta nowego modelu jest również ze bandaż już nie jest osobno doszyty tylko zrobione z jednej części.

Bramkarze światowej klasy jak Manuel Neuer (Bayern München/Niemcy), Kevin Trapp (PSG/Niemcy), Marc-André ter Stegen (Barcelona/Niemcy), Loris Karius (FC Liverpool/Niemcy), David de Gea (Manchester United/Hiszapania), Keylor Navas (Real Madrid/Costa Rica), Iker Casillas (FC Porto/Hiszpania), Mile Svilar (Benfica Lissabon/Belgia) czy Claudio Bravo (Manchester City/Chile) wieżą w rękawice bramkarskie made by adidas.