Initiator Pack

Nowiutki #Initiator Pack to nowa linia firmy adidas, i ostatnia na rok 2018. Do wyboru mamy aż 6 rękawic bramkarskich w których na ostanie mecze tego roku na pewno warto zagrać. Rękawice dodatkowo świetnie pasują do butów piłkarskich "Predator", "Copa", "X" i "Nemeziz".

Z rękawicami bramkarskimi adidas Pro NC Promo mamy absolutną nowość. Te rękawice mają specjalną i wyjątkową piankę "URG 1.0" która sprawia się świetnie. Tylko uwaga. Pianka ma wspaniałą przyczepność, ale tak samo szybko się zużywa z związku na krótkotrwały materiał.

Buty piłkarskie

adidas Copa
Jeśli pierwszy kontakt nie daje Ci przewagi, te buty piłkarskie nie są dla Ciebie. Copa zmienia każde Twoje kopnięcie w przebłysk geniuszu. Niesznurowana cholewka z bardzo miękkiej skóry pomoże Ci komfortowo dominować w grze, a formowany kształt zapewnia bliższy kontakt z piłką i lepszą nad nią kontrolę. Elastyczny kołnierz otula Twoją stopę, zapewniając bezpieczne dopasowanie, gdy wyciskasz swoje piętno na grze.

adidas Predator
Jeżeli Twoja dominacja na boisku rozbija w proch taktykę rywali, to znak, że czas na grę w butach Predator. Buty piłkarskie stworzone z myślą o precyzji na naturalnej nawierzchni mają wspierającą, tekstylną cholewkę, która blokuje stopę. Dzięki temu sznurowadła stają się niepotrzebne i masz większe pole do popisu w kwestii kontroli nad piłką. Przyczepna, teksturowana powłoka to gwarancja pewności przy każdym kontakcie z piłką. Sprężysta amortyzacja równomiernie rozprowadza ucisk ze strony kołków po całej podeszwie.

adidas X
Jeśli masz mnóstwo energii w grze, gdy Twoim rywalom wyczerpują się baterie, to znak, że czas na model X. Cholewka z cienkiej siateczki w tych ultralekkich butach piłkarskich sprawia, że nawet ich nie poczujesz. Perforowana podeszwa zewnętrzna dodatkowo odciąża stopę. Niski kołnierz i formowana pięta wspólnie blokują stopę, dzięki czemu sznurowadła stają się niepotrzebne.

adidas Nemeziz
Jeśli wiesz, jak całkowicie odmienić przebieg gry, dasz prawdziwy pokaz swoich magicznych mocy w butach Nemeziz. Stworzone z myślą o niedoścignionej zwinności buty piłkarskie maja unikalną, przypominającą bandaże konstrukcję, która zapewnia kompresyjne wsparcie i całkowitą elastyczność. Kołnierz Dual Lock bezpiecznie blokuje kostkę i gwarantuje gotowość do dynamicznej akcji. Design stworzony z myślą o ruchu Inspirowana taśmą sportową.