Z adidas na MŚ 2018

Każdy kibic dostaje gęsią skórkę jak słyszy słowo "Mistrzostwa Świata". Każde dziecko wie, ze najlepsze co w piłce nożnej istnieje to Mistrzostwa Świata. Co 4 lata najlepsze narody świata mają szansę sprawdzić kto jest na prawdę najlepszym narodem w piłce nożnej na świecie. Niedługo się zaczyna, a pierwszym meczem będzie Rosja - Arabia Saudyjska.

Dokładnie na czas firmy prezentują swoje nowe marki na Mistrzostwa Świata. A tutaj to robi adidas z nową linią #ENERGYMODE! Żółto-czerwono świecące Predator Pro NC i trzy nowiutkie buty w kolorach niebiesko, żółto i czerwono:

ADIDAS PREDATOR PRO NC ENERGY MODE

Świecąco żółty kolor nowych rękawic bramkarskich Predator Pro NC nie będziecie mogli przeoczyć. Może nawet zauważycie albo poznacie bramkarza, który będzie walczył dla swojego narodu w rękawicach Energy Mode:

  • >> Keylor Navas - Kostaryka 
  • >> David De Gea - Hiszpania 
  • >> Marc-André Ter Stegen - Niemcy 
  • >> Manuel Neuer - Niemcy 
  • >> Claudio Bravo - Chile 
  • >> Lukasz Fabianski - Polska 
  • >> David Ospina - Kolumbia 
  • >> Kasper Schmeichel - Dania

adidas X 18.1

Najważniejsze w tych butach to koncentracja na ważne aspekty: być zwinny i prędkość. Płaska cholewka, sformowana pięta i język z cztero-kierunkowym stretch gwarantują świetne dopasowanie. Cienki materiał z Mesh daje dodatkowo świetne poczucie piłki.

adidas Predator 18.1

Jak jesteś na boisku nie ma wątpliwości: Mecz należy do ciebie. A z tymi butami piłkarskimi napastnik i tak nie ma szans. Materiał zewnętrzny idealnie się dopasowuje do kostki i gwarantuje świetną wygodę. A część skarpetkowa dodatkowo daje tobie stabilność dla kostki. Innowacyjna struktura na przodzie buta oferuje świetne poczucie piłki.

- Idealne dopasowanie
- Świetne poczucie piłki
- Stabilność dla kostki
- Uczucie pewności

adidas NEMEZIZ 18.1

Z twoją obrotnością udowadniasz twoje umiejętności na boisku. Twoje buty piłkarskie sa tak samo innowacyjne jak ty. Elastyczne bandaży dopasowują się do ruchu twojej nogi i dają ci dodatkowo pewną stabilność. Wynik tego jest świetne dopasowanie i elastyczność.

- StabilityAgility
- Niesamowite poczucie do piłki
- Sprawność na twardym podłożu