302 Redirect

CREATORS ONLY. NO FAKERS. 
Tym razem nie były tylko drobne szczegóły i zmiany konstrukcyjne, ale także wiele ulepszeń technicznych. Po raz pierwszy można grać w rękawicach bramkarskich Predator Pro bez zawleczki. Bandaż na wszystkich rękawicach bramkarza (z wyjątkiem: Predator Pro NC Junior) jest elastyczny i do zdejmowania. Bez zawleczki, adidas obiecuje naturalne dopasowanie z nieograniczoną swobodą ruchu. Zawleczka ma jedynie zapewnić dodatkową stabilizację nadgarstka. 
Teraz twój wybór: Jesteś w innowacyjnym "team strapless" czy tradycyjnym "team strap"? 

Buty będą dostępne od 14 maja 2019 roku!

Z 8 modelami rękawic bramkarskich adidas wchodzi w decydującą fazę sezonu 2018/2019. Wśród nich są popularne modele Predator Pro Hybrid z popularnymi dodatkami pianki na wszystkich palcach - po raz pierwszy również z pianką URG1.0 firmy adidas. Oczywiście "klasyczne" modele tak jak Predator Pro NC z piankami URG są ponownie dostępne. Wielką nowością w Pro NC jest zintegrowany napis "Predator" bezpośrednio na zewnętrznej części dłoni. Kolejną nowością jest dziergana zewnętrzna część dłoni przy modelu Predator Pro Fingersave. 

Czy srebrno-czerwony styl Redirect Pack 302 przekonał cię? Więc wybierz swój model teraz:

ERROR: Content Element with uid "97357" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Fußballschuhe

Wiele się zmieniło nie tylko w rękawicach bramkarskich, ale także w butach piłkarskich adidas. Szczególnie nowy NEMEZIZ 19.1 zrobił duży krok naprzód. 

Jednak dla nas bramkarzy szczególne znaczenie ma perfekcyjna koordynacja wygladu z rękawicami bramkarza. Każdy styl, niezależnie od tego, czy Predator, X, Copa czy NEMEZIZ, idealnie pasuje do rękawic adidas. Przekonaj się sam:

Predator

Ten but piłkarski jest wyposażony w cholewkę adidas Primeknit, która otacza twoją stopę, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dodatkowo specjalna struktura w przedniej części stopy gwarantuje maksymalną precyzję przy każdym strzale.

Nemeziz

NEMEZIZ 19 jest dla tych, którzy chcą określić grę z najwyższą sprawnością i nieprzewidywalnymi ruchami. But wyposażony jest w najbardziej innowacyjne technologie - system skręcania, taśma napinająca i ściskanie. To zabierze twoją grę na wyższy poziom!

COPA

Ten but piłkarski łączy w sobie innowacyjną technologię Fusionskin - elastyczną, dzianą cholewkę z miękką, teksturowaną skórą kangurską w przedniej części stopy. Gwarantuje to pewne dopasowanie i doskonałe wyczucie piłki.

X

Ten but piłkarski pochodzi z innowacyjnym, elastycznym górnym materiałem: Taśmy napinające o różnych siłach ściskających idealnie pasują do stopy zapewniając bezpieczne dopasowanie i doskonałą kontrolę nad piłką. Dodatkowo, dwuczęściowa podeszwa zewnętrzna oferuje idealne połączenie podparcia i elastyczności.