302 Redirect

302 Redirect

CREATORS ONLY. NO FAKERS. 
Tym razem nie były tylko drobne szczegóły i zmiany konstrukcyjne, ale także wiele ulepszeń technicznych. Po raz pierwszy można grać w rękawicach bramkarskich Predator Pro bez zawleczki. Bandaż na wszystkich rękawicach bramkarza (z wyjątkiem: Predator Pro NC Junior) jest elastyczny i do zdejmowania. Bez zawleczki, adidas obiecuje naturalne dopasowanie z nieograniczoną swobodą ruchu. Zawleczka ma jedynie zapewnić dodatkową stabilizację nadgarstka. 
Teraz twój wybór: Jesteś w innowacyjnym "team strapless" czy tradycyjnym "team strap"? 

Buty będą dostępne od 14 maja 2019 roku!

302 Redirect

Z 8 modelami rękawic bramkarskich adidas wchodzi w decydującą fazę sezonu 2018/2019. Wśród nich są popularne modele Predator Pro Hybrid z popularnymi dodatkami pianki na wszystkich palcach - po raz pierwszy również z pianką URG1.0 firmy adidas. Oczywiście "klasyczne" modele tak jak Predator Pro NC z piankami URG są ponownie dostępne. Wielką nowością w Pro NC jest zintegrowany napis "Predator" bezpośrednio na zewnętrznej części dłoni. Kolejną nowością jest dziergana zewnętrzna część dłoni przy modelu Predator Pro Fingersave. 

Czy srebrno-czerwony styl Redirect Pack 302 przekonał cię? Więc wybierz swój model teraz:

302 Redirect
adidas
302 Redirect
302 Redirect
adidas
302 Redirect
302 Redirect
302 Redirect
302 Redirect
adidas
302 Redirect
302 Redirect
adidas
302 Redirect

302 Redirect

Fußballschuhe

Wiele się zmieniło nie tylko w rękawicach bramkarskich, ale także w butach piłkarskich adidas. Szczególnie nowy NEMEZIZ 19.1 zrobił duży krok naprzód. 

Jednak dla nas bramkarzy szczególne znaczenie ma perfekcyjna koordynacja wygladu z rękawicami bramkarza. Każdy styl, niezależnie od tego, czy Predator, X, Copa czy NEMEZIZ, idealnie pasuje do rękawic adidas. Przekonaj się sam:

Predator

Ten but piłkarski jest wyposażony w cholewkę adidas Primeknit, która otacza twoją stopę, zapewniając bezpieczne dopasowanie. Dodatkowo specjalna struktura w przedniej części stopy gwarantuje maksymalną precyzję przy każdym strzale.

Nemeziz

NEMEZIZ 19 jest dla tych, którzy chcą określić grę z najwyższą sprawnością i nieprzewidywalnymi ruchami. But wyposażony jest w najbardziej innowacyjne technologie - system skręcania, taśma napinająca i ściskanie. To zabierze twoją grę na wyższy poziom!

COPA

Ten but piłkarski łączy w sobie innowacyjną technologię Fusionskin - elastyczną, dzianą cholewkę z miękką, teksturowaną skórą kangurską w przedniej części stopy. Gwarantuje to pewne dopasowanie i doskonałe wyczucie piłki.

X

Ten but piłkarski pochodzi z innowacyjnym, elastycznym górnym materiałem: Taśmy napinające o różnych siłach ściskających idealnie pasują do stopy zapewniając bezpieczne dopasowanie i doskonałą kontrolę nad piłką. Dodatkowo, dwuczęściowa podeszwa zewnętrzna oferuje idealne połączenie podparcia i elastyczności.