Zostań KEEPERsport Community KEEPER

To jest twoja szansa! Szukamy "KEEPERsport Community KEEPER 2018"! Pewnie sobie myślisz: Co to jest KEEPERsport Community KEEPER? Co musze zrobić żeby nim zostać? I co mogę wygrać? Nie martw się, wytłumaczymy tutaj wszystko ale pierw sobie obejrzyj nasz filmik!

Co jest KEEPERsport Community KEEPER?

Co musze zrobić żeby nim zostać?

Jest bardzo proste! Jedyne co musisz zrobić żeby wygrać nagrody to zrobić krótki 10 sekundowy filmik w którym nam powiesz co ci się najbardziej podoba w artykułach KEEPERsport. Weź kamerę albo komórkę i nagraj siebie jak trzymasz artykuł KEEPERsport. 2 rzeczy (ciebie i artykuł KS) potrzebujesz, nic więcej.

Jak zrobisz filmik zrób upload na jedną stronę z social media:

- Facebook
- Instagram
- Youtube

Najważniejsze w tym całym jest jeszcze jedno. Wpisz Hashtag #KeepItAll żeby filmik doszedł do naszej redakcji. Możesz również zrobić upload w komentarzach na Facebook albo nas zaznaczyć. A na Instagram i Youtubie zawsze użyj Hashtag #KeepItAll i zaznacz nas.

Co możesz wygrać?

Najlepsze byciem "KEEPERsport Community KEEPER 2018" to jest ze każdy uczestnik wygrywa! Każdemu uczestnikowi damy kod promocyjny, z którym może zgarnąć 50% na WSZYSTKIE artykuły KEEPERsport.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasza wybrana jury która się składa z profesjonalnych i amatorskich bramkarzy wybierze najciekawszy i najbardziej kreatywny filmik. A pierwsza trójka wygra właśnie to:

1. Miejsce: 3 Pary KS Varan5 z nadrukiem
2. Miejsce: 2 Pary KS Varan5 z nadrukiem
3. Miejsce: 1 Para KS Varan5 z nadrukiem


Wiec na co czekasz? Prześlij filmik i zostań KEEPERsport Community KEEPER 2018!