Nowość!!! "Ergonomic SUPERGRIP" firmy Uhlsport!

Oliver Baumann mit den neuen Uhlsport Ergonomic Torwarthandschuhen

Przed kilkoma tygodniami podczas meczu bundesligii TSG 1899 Hoffenheim z Bayern Monachium zauważono nową  kolekcję uhlsport-Style. Bramkarz Oliver Baumann (po prawej na zdjęciu) miał zaszczyt wystąpić w rozgrywce w nowej bluzie bramkarskiej. Prezentujemy Państwu w najbliższym czasie w pełni nową, w fascynującej kolorystyce kolekcję uhlsport-Style. Linia  "Ergonomic“ w powarańczowo czarnym  Designie!

Dla jeszcze lepszego komfortu i  jeszcze większej powierzchni lateksowej przy kontakcie z piłką powstała nowa koncepcja, która wyraża się w poszczególnych częściach rękawic, co sprawia, że krój jest trochę szerszy i doskonale się dopasowuje.

W nowej linii zachwycą Was innowacyjne „Features Techniki”:   genialna pianka "SUPERGRIP" nowatorski "360°-Wrap" "25°-kąt" przy nadgarstku pianka "High-Rebound" w  "SCHOCKZONE"   Pomysły specjalistów od rękawic bramkarskich nie znają granic ! Informacje o zamówieniu i dostawie: Nowe modele  "Ergonomic“ są już dostępne. Dotaj wybrany produkt do folderu Rezerwacja/Pre-Order! Wysyłki będą realizowane za kilka dni (około połowy maja).

...z jeszcze lepszą pianką !

Nowe produkty firmy uhlsport z pianką "SUPERGRIP“ zostały ponownie udoskonalone, są jeszcze  lepsze niż dotychczasowe, już świetne, produkty "AbsolutGrip+". Innowacyjna, ekstremalnie chwytna i super klejąca warstwa również  dzięki zintegrowanym Elementom "High-Grip” zapewnia bardzo wysoki poziom chwytności. Poza tym nowy produkt High-Tec zachwyca polepszoną wytrzymałością materiału.  Dzięki tym wszystkim faktorom otrzymasz doskonałe rękawice, które będą Ci bardzo długo służyły w bardzo dobrej cenie,adekwatnej do jakości produktu!

Uhlsport Ergonomic supergrip

Uhlsport Goalkeeper Gloves "Ergonomic"