Za parę dni odbędzie się finał Ligi Mistrzów w Cardiff, w którym będą grali Real Madryd z bramkarzem Keylor Navas przeciwko Juventusu Turyn z Gianluigi Buffon w bramce. W tym meczu Keylor Navas będzie grał w nowych rękawicach adidas Ace Trans Pro NC, a my ten model testowy mamy już u nas. Dzięki temu możemy wam już przekazać parę informacji.

Bramkarze które do tej pory mieli możliwość przetestowania tych rękawic podniecają się innowacją tego modelu, szczególnie pianką, która ma dodatkowe tłumienie. Po za tym cieszą się wejściem do rękawic i zapięciem na rzep, które zostało indywidualnie polepszone przez wydłużenie pianki wewnętrznej o nazwie "Stretch Strap" która się teraz zmienia na "Pull Down Fixation Strap". To oznacza ze wystarczy przyciągnąć pasek w kierunku nadgarstka, żeby potem łatwo zapiąć i mieć idealny komfort. I dokładnie tak sobie wyobrażali menadżerowie adidas.

System zapięcia idealnie sprawia się przy warunkach mokrych, bo wtedy i tak rękawice się nie zsuwają się ręki.

Po za tym bardzo wygodne rękawice zrobione są z lekkiego i wygodnego materiału o nazwie "Mechano-Materiał", który już był stosowany w poprzednim modelu.