#BETHEDIFFERENCE

"ACE15" - nowostworzona linia rękawic bramkarskich w stylu partnerów promocyjnych w sezonie 2015/16 takich jak Manuel Neuer, Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, Petr Čech oraz Iker Casillas. Nowa linia prezentuje nie tylko niewiarygodne postępy techniczne, ale zachwyca również oryginalnym designem.

Punching Zone

Punching zone

"Punching Zone" to stworzona na nowo, o dużej powierzchni, bardzo elastyczna strefa na zewnętrznej części dłoni do doskonałego piąstkowania, ze specjalnymi gumowymi liniami. Celowo zrezygnowano z lateksu, gdyż rękawice zostały stworzone do piąstkowanie z większą mocą, ale i pod pełną kontrolą, czego nie gwarantował wcześniej stosowany materiał. Poprzez genialną konstrukcję możliwy jest nawet bezpośredni kontakt z piłką! Ta stosunkowo lekka konstrukcja ( gumowany materiał to tylko 5% całkowitej wagi rękawic) zapewnia dodatkowo bardzo wysoki komfort noszenia.

Grip zone

grip zone

Genialna pianka "Evo Zone Tech" wykazuje doskonałe efekty podczas chwytu piłki przez bramkarza. Wyjątkowe jest to, że już w procesie produkcji obie pianki ("Zone Tech" oraz "Nova" ) są łączone ze sobą w taki sposób, że granica między nimi jest niewyczuwalna, bezszwowa. Dzięki temu tworzy się symbioza z komfortu, chwytności oraz amortyzacji, która jest wspomagana dodatkową, 4 mm grubości pianką amortyzacyjną.

Zobacz w połączeniu z :