#BETHEDIFFERENCE

"ACE15" - nowostworzona linia rękawic bramkarskich w stylu partnerów promocyjnych w sezonie 2015/16 takich jak Manuel Neuer, Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, Petr Čech oraz Iker Casillas. Nowa linia prezentuje nie tylko niewiarygodne postępy techniczne, ale zachwyca również oryginalnym designem.

Punching Zone

"Punching Zone" to stworzona na nowo, o dużej powierzchni, bardzo elastyczna strefa na zewnętrznej części dłoni do doskonałego piąstkowania, ze specjalnymi gumowymi liniami. Celowo zrezygnowano z lateksu, gdyż rękawice zostały stworzone do piąstkowanie z większą mocą, ale i pod pełną kontrolą, czego nie gwarantował wcześniej stosowany materiał. Poprzez genialną konstrukcję możliwy jest nawet bezpośredni kontakt z piłką! Ta stosunkowo lekka konstrukcja ( gumowany materiał to tylko 5% całkowitej wagi rękawic) zapewnia dodatkowo bardzo wysoki komfort noszenia.

Grip zone

Genialna pianka "Evo Zone Tech" wykazuje doskonałe efekty podczas chwytu piłki przez bramkarza. Wyjątkowe jest to, że już w procesie produkcji obie pianki ("Zone Tech" oraz "Nova" ) są łączone ze sobą w taki sposób, że granica między nimi jest niewyczuwalna, bezszwowa. Dzięki temu tworzy się symbioza z komfortu, chwytności oraz amortyzacji, która jest wspomagana dodatkową, 4 mm grubości pianką amortyzacyjną.

Zobacz w połączeniu z :